کاشت مو چگونه است

Rate this post

کاشت مو چگونه است : دوشیزه پریسیلا امروز صبح درباره خانم پنتون داستانی تکان دهنده به من گفت: یکشنبه گذشته عصر بعد از اینکه آنجا را ترک کردیم، او پیاده روی تنهایی انجام داد و[۹۳] از او پرسیده شد که چرا بدون همراه راه رفتن را انتخاب کرد.

کاشت مو : سکوت با غرور خودنمایی: چگونه فکر مرا آزار می دهد! راه مرا هدایت کن ای خدای مهربان[۹۱] و پاهایم را از افتادن، و قلبم را از سرپیچی از احکام پاک و کاملت حفظ کن – و راهم را آباد کن تا بروم و باز برگردم، همچنان که خشنودی تو را انجام می‌دهم و نام بزرگ تو را گرامی می‌دارم! دوشنبه ۴. دوشنبه عید پاک؛ تعطیلات عمومی؛ سیاه پوستان در حال حاضر همه تا صبح چهارشنبه منحل شده اند و در مبارزات خروس در سراسر شهرستان هستند.

کاشت مو چگونه است

کاشت مو چگونه است : فراتر از همه اینها در یک فاصله بزرگ، آبی. و بر فراز این رودخانه بزرگ، فقط جنگل های مریلند را تشخیص دهید و تصور کنید که فراتر از همه آنها، کوهانسی اقامتگاه دلپذیر بومی من قرار دارد. و وقتی با خودم فکر می کنم که به اذن خدا، چند روز دیگر در میان جامعه خواهم بود، کاملاً به دور از رسمی بودن، و از کمترین ترس از اهانت به واسطه آشنا بودن یا بدشانس بودن.

امروز صبح یک پرداخت کلی برای با آقای کانینگهام و بن (همانطور که آقای کانینگهام دیشب با ما به خانه آمد) همه سوار بر دی به دادگاه ریچموند رفتند – صبح به شدت از من خواسته شد که بروم، اما ترجیح دادم آن را رد کنم – بعد از صبحانه، به خانه آمدم. از خانم‌های جوان ما آقای توربرویل، به من اطلاع دادند که خانم پنتون تمایل زیادی به آشنایی بهتر با من پیدا کرد.

که در واقع یک کنجکاوی است که نمی توانم بگویم که کاملاً از آن بی بهره هستم. بنابراین، زمانی که مناسب بدانم، خانم پنتون را ملاقات خواهم کرد- قبل از شام، آقای تیلور، آقای راندولف و برخی دیگر به شدت از من خواسته بودند که در یک مبارزه خروس شرکت کنم، که در آن ۲۵ خروس باید مبارزه کنند و مبالغ هنگفتی شرط بندی می شود.

به اندازه یک پوند بیست و پنج پوند، اما من انتخاب می کنم. به جای ماندن در خانه من امروز می خوانم و بسیار شیفته سخنرانی افلاطون در مورد اسکندر مقدونی هستم که در برابر او مرده دراز کشیده است – “ای تو که فریب جلال بیهوده فکر کردی همه چیز را درک کنی، اکنون دیگران ثمرات آن را جمع می کنند. زحمات و خستگی هایت. از بسیاری از فتوحات، از تو جز حساب وحشتناکی باقی مانده است.

که تو موظف هستی که آن را به قاضی مقتدر ارائه کنی.» من نیز تا امروز با توجه قابل توجهی به نامه های جونیوس نگاه کرده ام. احساسات او قوی و جسورانه است. زبان او عفیف و مختصر است. و نبوغ او آزاد و گسترده به نظر می رسد – نمی توانم به راحتی قسمت کوتاهی از نامه او به کشیش آقای هورن را که در آن او از لرد چتم صحبت می کند حذف کنم.

کاشت مو چگونه است : همانطور که من را بسیار خوشحال می کند. “در مورد دیدگاه‌های متداول و ناپسند بخل یا هر هدفی از جاه‌طلبی مبتذل، من می‌پرسم که آیا تشویق جونیوس در خدمت لرد چتم است یا خیر. در کابینه بنشینید. اما اگر جاه طلبی او با درک و فهمش در شرارت باشد – اگر در مورد او قضاوت کند.[۹۲] آنچه واقعاً برای خود با همان نابغه برتری که او را به فصاحت در مناظره ها و به حکمت در تصمیم گیری روح می بخشد و سوق می دهد.

حتی قلم جونیوس نیز به پاداش او کمک خواهد کرد. ناموس ثبت شده در اطراف بنای یادبود او جمع می شود و بر او غلیظ می شود. این یک پارچه جامد است و از لاورل‌هایی که آن را زینت می‌دهند حمایت می‌کند – من به زبان غم‌انگیز بلد نیستم – این ستایش‌ها از من اخاذی می‌شوند. اما آنها خوب خواهند پوشید، زیرا آنها گران قیمت شده اند.

با این حال، به نظر نمی‌رسد که جونیوس از شایستگی خود بی‌خبر بوده باشد. زیرا در پایان همان نامه می‌گوید: «این گونه مصنوعات نمی‌توانند درک مردم را برای مدت طولانی فریب دهند؛ و بدون این که مقایسه ناشایستی داشته باشم، جرأت می‌کنم پیش‌گویی کنم، که کتاب مقدس و جونیوس زمانی خوانده می‌شوند که تفسیر یسوعیان خوانده شود.

ما ساعت نه شام ​​خوردیم-آقای کارتر خسته و زود در رختخواب بود. بعد از شام با خانم کارتر در مورد سیاهپوستان در ویرجینیا گفتگوی طولانی داشتم و متوجه شدم که او ارزش آنها را بالاتر از من نمی داند. هر دو به این نتیجه رسیدیم (و من کاملاً مطمئن هستم که نتیجه گیری درست است) که اگر در آقای کارترز یا در هر ملک جنتلمنی، همه سیاهپوستان باید فروخته شوند.

کاشت مو چگونه است : و پول در دستان امن به بهره سپرده شود، و اجازه دهید سرزمین هایی که این سیاه‌پوستان اکنون کاملاً کشت‌نشده کار می‌کنند، سود خالص بهای سیاه‌پوستان درآمد سالانه‌ای بسیار بیشتر از آن چیزی است که اکنون از کارشان در زمین‌ها دریافت می‌شود، و به هیچ وجه برای مشکلات و خطرات استادان در نظر گرفته نمی‌شود.

زراعی‌ها و سیاه‌پوستان – ارزش یک ملک در اینجا چقدر باید بیشتر باشد اگر این آفریقایی‌های فقیر برده شده در کشور مورد نظر بومی خود و در اتاق خود مستأجرانی سخت کوش بودند که با مراقبتی ستودنی در آزادی متولد شده‌اند. نه تنها صاحبخانه‌هایشان را ثروتمند می‌کنند، بلکه فرزندانی سرسخت پرورش می‌دهند تا قدرت و افتخار مستعمره باشند.

کاشت مو چگونه است : به سختی می توانم اعضای مدرسه خود را برای تجارت جمع آوری کنم. تعطیلات به عادت تبدیل شده است و به نظر می رسد که آنها تمایلی به واگذاری آن ندارند. از آنجایی که سیاه‌پوستان این روز را برای تعطیلات دارند، محققان ما فکر می‌کنند سخت است که مجبور شوند در تجارت شرکت کنند. با این حال آنها را با هم احضار می کنم و آنها را تا زمان خروجم در مطالعه دائمی نگه خواهم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *