عمل کاشت مو چگونه است

Rate this post

عمل کاشت مو چگونه است : درختان هلو را در کرانه های نومینی می بینم. (برای باغ های اینجا بسیار بزرگ هستند) و سایر درختان میوه در شکوفه. و در میان آنها ساوین عبوس و غمگین به میان آمد.

کاشت مو : تا عصر، شرکت ما همه ما را ترک کرد. جمعه ۱ آوریل ۱۷۷۴. جمعه بخیر—یک تعطیلات عمومی در اینجا—چهارشنبه و پنج شنبه من مدرسه ام را به خاطر رقص رها کردم، و آنها باید این روز را برای فداکاری داشته باشند!—سرهنگ، بن هری ، و من همگی به کلیسای یوکومیکو می رویم—پارسون اسمیت این را صادر کرد. دعاهای معمول روز و یک خطبه طولانی بسیار مناسب و خوب انتخاب شده است.

عمل کاشت مو چگونه است

عمل کاشت مو چگونه است : صبح خوب و دلنشین – دیروز و امروز شدیداً از من خواسته شده تا برقصم – با این حال من را رد می کنم و باید استقامت کنم. – آقای و خانم توربورویل قبل از شام وارد شدند – با دو فانتلروی، بن، باب و هری، من یک پیاده روی دلپذیر در میان فیلدز، به آسیاب و غیره. من ضررم را به Baker 7½d پرداخت کردم – درختان شاقول شروع به شکوفه دادن کردند.

بعد از سرویس دعوت شدیم و با کاپیتان واکر به خانه رفتیم تا شام بخوریم. من در اینجا با دکتر استپتو آشنا شدم[۱۴۳] و یک برادر نجیب زاده جوان برای پارسون، هر دو موافق به نظر می رسند، و به نظر می رسد که مردانی از سن دیند در اینجا نیز پارسون، همسر، خواهرش، آقای واردر وکیل هستند. نزدیک غروب که سوار خانه شدیم.

در حالی که سوار می‌شدم، دیدم مردم به طور جهانی زمین خود را برای کاشت ذرت و تنباکو شخم می‌زنند و در یک مزرعه چندین زن را دیدم که در حال کاشت ذرت بودند، فکر می‌کنم اینجا هم زود است – آنها کتان نمی‌رویند. زمین به طور کلی آنقدر فقیر است که آن را تولید نمی کند – و روش کشاورزی آنها بی رمق است، بدون توجه به ادامه زمین خود در[۸۹] قلب، برای محصولات آینده – آنها مقادیر زیادی زمین می کارند.

عمل کاشت مو چگونه است : بدون کود، و به سختی کار می کنند تا بهترین محصول را به دست آورند، و هنگامی که محصول از بین می رود، حصارها را برمی دارند تا یک قطعه زمین دیگر را برای محصول بعدی محصور کنند. سالها خاک ورزی را انجام دهید و این امر را به طور معمول به دست زمستان و جانوران از بین ببرید تا زمانی که دوباره برای شخم زدن به آن نیاز داشته باشند.

زمین معمولاً از یک خاک شنی سبک است و در مقادیر بسیار زیاد درختچه‌های ساوین و کاج تولید می‌کند ، مگر اینکه در دره ها (زیرا بسیار تپه ای است) و در نزدیکی پوتوماک، جایی که اغلب بسیار غنی است – اخیراً از آقای کارتر خواسته شده است و قرار بود این روز با تعدادی از آقایان به هورن پوینت در رودخانه یوکومیکو رفته باشد.

قصد دارند، اگر فکر می کنند شرایط مناسب است، انبارها و شهرک کوچکی را تشکیل دهند – اما به نظر من این یک طرح بی نتیجه است – شنبه ۲. صبح طوفانی. بچه‌ها را تا ساعت دوازده نگه داشتم، سپس آنها را اخراج کردم – بخش عمده‌ای از این روز را صرف خواندن بخش‌های متفرقه از مجلات کردم – هوا قبل از غروب روشن شد.

در ساعت پنج با بن ، به سمت آقای توربرویل رفتم، عمدتاً بانوی جوان را ببینید[۱۴۴] اخیراً از لندن; که به دعوت آقای توربرویل در شخصیت گاورنس به خانم توربورویل آمده است. که من پیشنهاد می کنم قبول کنید. یکشنبه ۳. روز دلپذیر؛ من سوار به کلیسا رفتم – پس از مراسم مناسب آن روز، آقای اسمیت ما را با موعظه ای از دفاع پولس در برابر پادشاه آگریپا پذیرایی کرد: “چگونه تصور می شود که خدا مردگان را زنده کند.

عمل کاشت مو چگونه است : برای شما غیر ممکن است.” گفتار بسیار ساده و منصفانه در مورد آموزه رستاخیز – در عید پاک تا یکشنبه، به نظر می‌رسد که کلیسا با هم جمع می‌شوند بالا، پایین، سیاه، سفید همه بیرون می‌آیند – پس از اجرای موعظه مقدس، اما هیچ کدام پذیرفته نمی‌شوند به جز ارتباطات برای مشاهده چگونگی انجام این موضوع – بعد از موعظه، به نزد آقای توربرویل رفتم (زیرا امروز املای واقعی نام او را پیدا کردم) در آنجا با او شام خوردم.

خانم کارتر ،[۹۰] و خانم جورج توربورویل : آقایان، سرهنگ کارتر ، اسکوایر لی ، آقای کانینگهام ، و آقای جنینگز ، بازرگانان. آقای جورج لی ، و بن کارتر و خودم – ما یک شام شیک داشتیم. گوشت گاو و سبزیجات؛ راک ماهی، پودینگ، پنیر و نوشیدنی خوب پخته شده: آبجو پورتر، سیدر، رام، و براندی تادی. ویرجینیایی‌ها آنقدر مهربان هستند که نمی‌توان بدانند چگونه از آنها چشم پوشی کنند.

یا واقعاً مهربانی آنها را در موارد مختلف بپذیرند. – من دوباره فرصت دیدم خانم سالی پانتون را که نام فرماندار انگلیسی خانم توربورویل است، ببینم – اما به نظر می رسد صدای معمولی با من مخالف است که او خوش تیپ است – اما لباس بزرگ او پایین سر می ماند . کمر بلند بسیار زیاد ، لباسی که کاملاً بر خلاف میل خانم های ویرجینیا است، اینها به نظر من او را از نظر آنها شخصیت کمتری نسبت به هر کسی که کاملاً بی تعصب است.

می کند . چانه او؛ و تا جایی که ممکن است به دور او می‌آیند و به او اجازه می‌دهند که اصلاً راه برود: مطمئن باشید که این لباس بسیار متواضعانه است! – او فرانسوی صحبت می‌کند و قرار است به خانم توربورویل زبان بیاموزد و همچنین نوشتن، و خواندن انگلیسی – در مجموع، اگر اصول دین و رفتار اخلاقی او به اندازه شخص او غیرقابل انکار باشد، اجازه دهید نظرات آقای و خانم کارترز دوباره به من منتقل شود.

عمل کاشت مو چگونه است : من فکر می کنم او موافق است-خانم پریسی خانم نانسی . و خانم فانی تمام شب را در کاپیتان توربورویل می‌مانند – در چرچ، آقای لو، یک نجیب‌زاده اسکاتلندی جوان، معلم خصوصی خانواده سرهنگ واشنگتن ، از من خواست تا توصیه‌هایش را از اسکاتلند به دکتر ویترسپون برسانم، زیرا او می‌خواهد در یکی از آنها مجوز بگیرد.

پروتستان شمالی ما – من به او لطف خواهم کرد.[۱۴۵] -کشور شروع به پوشیدن جامه‌های فاورری خود می‌کند و با شادی ظاهر می‌شود . زردآلوها در شکوفه‌های خود هستند. هلو نیز، شاقول، و انواع مختلف گیلاس در حال شکوفه دادن هستند. همانطور که از پنجره نگاه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *